Środa, 23. Styczeń 2019

Weekend za pół ceny

1

Centralny Ośrodek Sportu wraz ze swoimi Ośrodkami Przygotowań Olimpijskich w całej Polsce przyłączył się do ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Akcja ma na celu prezentację rodzimej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w myśl powyższego to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych w najciekawszych miejscach w Polsce, zmierzającej do stworzenia banku ofert produktów i usług turystycznych w obniżonych cenach.

Oferta Centralnego Ośrodka Sportu obejmuje wszystkie Ośrodki Przygotowań Olimpijskich: we Władysławowie, w Giżycku, w Spale, w Wałczy, w Szczyrku i Zakopanem. Promocja dotyczy wyłącznie gości indywidualnych, którzy odwiedzą nasze Ośrodki w terminie od 6 do 8 października 2017 r. lub zarezerwują pobyt na ten okres po 18 września. W ramach akcji możliwe jest
otrzymanie 50-procentowego rabatu na:

  • usługi hotelowe,
  • usługi gastronomiczne,
  • obiekty sportowe

Kontakt oraz więcej informacji w zakładce poszczególnych Ośrodków COS.

*Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami i przeznaczona jest wyłącznie dla gości indywidualnych. Więcej szczegółów na stronach poszczególnych COS-OPO w zakładce Oferta> Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1067