Niedziela, 19. Listopad 2017

Sofia Ennaoui "Rozbieg"

jhjh

Sofia Ennaoui polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich i długich, finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro w biegu na 1500 metrów, Halowa mistrzyni Polski w biegu na 1500 metrów w 2015r oraz w biegu na 3000 metrów z 2017r., złota medalistka mistrzostw Polski juniorów (także w hali) oraz ogólnopolskiej olimpiady młodzieży.

Podczas swojego ostatniego dnia podczas zgrupowania w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu nagrała krótką relację z rozbiegu przeprowadzonego na urokliwych ścieszkach przy jeziorze Raduń. Dzięki temu przez chwilę możemy jej towarzyszyć podczas treningu, a już nie długo, bo za dwa miesiące będziemy mogli kibicowac Sofii podczas startów w European Athletics U23 Champonships Bydgoszcz 2017.

    Wideo

  • Sofia Ennaoui "Rozbieg"

    Polska lekkoatletka specjalizująca się w biegach średnich i długich, finalistka Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro w biegu na 1500 metrów.podczas zgrupowania w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu nagrała krótką relację z rozbiegu.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 432